Budynek

Powierzchnie godne Twoich aspiracji.

Opis budynku

To, co najważniejsze dla Twojej firmy

Siemońska 2 to biurowiec klasy A usytuowany we wschodniej części miasta – nieopodal głównych osi komunikacyjnych, umożliwiający łatwy i szybki dojazd do najważniejszych instytucji i obiektów Będzina jak i Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Budynek składa się z 4 kondygnacji: 3 naziemnych oraz 1 podziemnej ze strefą relaksu. Całość powierzchni kondygnacji naziemnych przeznaczonej do wynajęcia wynosi 828 m², w tym sala konferencyjna do 20 osób – z pełnym wyposażeniem. Najemca posiada możliwość rezerwacji miejsc parkingowych na korzystnych zasadach. Budynek posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Na przyszłych najemców czeka nie tylko powierzchnia biurowa, lecz w pełni przygotowane stanowiska pracy – wyposażone w biurka, regały, szafy oraz fotele. W każdym z pomieszczeń jest dostęp do infrastruktury teleinformatycznej – gniazdka sieci LAN oraz telefoniczne. W budynku dostępny dla najemców jest Internet operatora Netia do 100Mb/sek. Istnieje również możliwość szybkiego podłączenia nowych linii telefonicznych.

Wydzielony, ogrodzony obszar jest monitorowany 24h na dobę oraz ochraniany przez firmę ochroniarską Justus. Bardzo bliskie otoczenie zieleni sprawia, że praca staje się przyjemniejsza i bardziej wydajna.

Podstawowe parametry:
powierzchnia netto budynku około 1 656 m2
powierzchnia użytkowa kondygnacji naziemnych około 1 250m2
powierzchnia kondygnacji powtarzalnej nadziemnej około 828 m2
powierzchnia strefy relaksu oraz bistro około 414 m2
wysokość kondygnacji netto 2,75 m
kubatura 3 813,40 m3
wysokość budynku 16,83 m
łączna ilość miejsc postojowych 30
Standard
Dążymy do nieustannego zwiększania standardów oraz komfortu pracy. Słuchamy, rozmawiamy i wspólnie wyznaczamy wraz z naszymi najemcami – cele i kierunki rozwoju.

Okablowanie pionowe o najwyższym standardzie
Maksymalne doświetlenie światłem naturalnym
Optymalna powierzchnia typowej kondygnacji biurowej – 414 m2
Elastyczny i funkcjonalny układ powierzchni biurowej, umożliwiający dowolność aranżacji
Niski współczynnik powierzchni wspólnych
Nowoczesny system klimatyzacji z nawilżaniem powietrza, umożliwiający indywidualne ustawienia w każdym pomieszczeniu
Całodobowa ochrona budynku prezz firmę JUSTUS
Kontrola dostępu i całodobowy monitoring
Monitoring CCTV na powierzchniach wspólnych
Możliwość monitoringu CCTV, kontroli dostępu (KD) i instalacji systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) w pomieszczeniach najemców
Zaawansowane systemy zabezpieczenia przeciwpożarowego
Wysoki standard wykończenia powierzchni biurowej
W pełni wyposażone aneksy kuchenne

Sala konferencyjna

Gotowa, by zaprezentować Twoje pomysły

Dla naszych najemców udostępniamy w pełni wyposażoną salę konferencyjna mieszczącą 20 osób. W klimatyzowanym pomieszczeniu do dyspozycji pozostawiamy rzutnik wraz z ekranem oraz system audio umożliwiający wyświetlania filmów instruktażowych czy w pełni multimedialnych prezentacji. Na terenie sali konferencyjnej udostępniamy sieć WiFi, aby każdy z uczestników miał dogodny i łatwy dostęp do sieci Internet bez konieczności podłączania kabli Ethernet. W sali konferencyjnej dostępne są również klasyczne tablice magnetyczne, pozwalające na notowanie i rysowanie za pomocą zmywalnych markerów.

Strefa bistro

Dla Ciebie i Twoich partnerów biznesowych

Każdy z pracowników ma możliwość skorzystania ze strefy bistro, która serwuje nie tylko napoje, lecz również jest możliwość dołączenia do programu lunchowego, gdzie każdy może zamówić ciepłe posiłki na cały dzień pracy. Do wyboru są dania obiadowe oraz przekąski. Bistro mieści sie na podziemnej kondygnacji biurowca nieopodal strefy relaksu. Zaletą bistro jest fakt, że bez konieczności wychodzenia mamy dostęp do przekąsek oraz dań obiadowych kuchni polskiej i europejskiej na najwyższym poziomie.

Strefa relaksu

W trosce o work-life balance

Strefa relaksu mieści sie w podziemnej części budynku i zawiera w sobie:

  • siłownię wraz z salką fitness
  • saunę fińską parową
  • jacuzzi wraz z aroma i koloroterapią
  • stół bilardowy oraz rzutki dart
  • stanowisku do masażu
  • wygodne miejsca do odpoczynku
slide1

Niech przemówią liczby

Na zlikwidowanie wątpliwości

1656

Powierzchni netto

30

Miejsc postojowych

17m

Wysokości budynku

4

Kondygnacji biurowca